Grupa kapitałowa

Silni dzięki partnerom.

Etisoft to polska firma i grupa kapitałowa, skupiająca się na rozwiązaniach AutoID dla przemysłu i logistyki. Od ponad 20 lat rozwój Etisoftu ukierunkowany jest na całościowe zaspokajanie potrzeb swoich odbiorców.

Misją Etisoft jest ciągły rozwój firmy i jej pracowników, poprzez produkcję nowoczesnych oznaczeń przemysłowych i systemów AutoID, dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Etisoft jest liderem w zakresie kompleksowej obsługi firm wielodziałowych działających na rynku europejskim.

Oznaczenia 1D, 2D, RFiD produkowane przez Etisoft wraz z urządzeniami obecne są w produktach setek firm na całym świecie, usprawniając ich jednoznaczną  identyfikację oraz automatyzację procesów obsługowych.

Więcej o Etisoft na stronie www.etisoft.com.pl

Euvic to wiodący w regionie integrator rozwiązań informatycznych oraz dostawca usług IT. W skład grupy Euvic wchodzi ponad 30 spółek dostarczających komplementarne rozwiązania dla bankowości, przemysłu, energetyki, telekomunikacji oraz handlu.

Grupa Euvic to unikatowa koncepcja biznesowa, która po raz pierwszy w tej części Europy pokazała, że przedsiębiorcy potrafią wspierać się i osiągać kompromisy w imię budowy wspólnych interesów. Do powstania Grupy Euvic doprowadziło połączenie kilkunastu różnych spółek IT z komplementarną ofertą oraz bogatym doświadczeniem.

Posiadając ponad 15 lat doświadczenia na rynku, 3 000 pracowników oraz +6 500 zrealizowanych projektów, grupa Euvic dostarcza innowacyjne, elastyczne i skalowalne rozwiązania dla firm z całego świata.

Euvic to Integrator 2.0, opierający się na czterech filarach: wytwarzanie oprogramowania, body/team leasing, Infrastruktura IT oraz Usługi wsparcia.

Wiecej o grupie Euvic na stronie www.euvic.pl