Wdrożenia

Systemy transportu wewnętrznego

Nasze systemy intralogistyczne oparte o roboty klasy AGV przeznaczone są do transportu komponentów i wyrobów gotowych przy użyciu palet oraz koszy logistycznych. Od samego początku skupialiśmy się nie tylko  na produkcji samych pojazdów ale i uwzględnienie wszystkich procesów w środowisku w którym wdrażamy nasze projekty aby jak najlepiej współgrały one z miejscem pracy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i projektujemy go aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla naszych współpracowników, poniżej kilka przykładów wdrożeń pojazdów AGV.

Systemy inspekcji wizyjnej

Systemy wizyjne to rozwiązania stworzone na potrzeby klienta przeprowadzające kontrole jakości na linii produkcyjne lub magazynie. Systemy te pozwalają sprawdzić jakość tworzonych produktów jak i ich kompletność precyzyjnie, szybko, powtarzalnie i dokładnie mierząc wszystkie odchylenia. Wzrok kamery i  zintegrowany z nią system pracuje bez przerwy eliminując błędy wynikające z czynnika ludzkiego zapewniając powtarzalne odczyty dla całej partii produkcyjnej.

Poniżej kilka przykładów wdrożenia systemów wizyjnych i wynikające z nich bezpośrednie korzyści.

Wszystkie wdrożenia

Jesteś zainteresowany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie. Nasi pracownicy opowiedzą, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twoją firmę.

Skontaktuj się