Careers

Dołącz do grona 50+ inżynierów i rośnij razem z nami!

Poznaj ludzi z pasją, nie tylko inżynierską – jesteśmy żeglarzami, rowerzystami, motocyklistami, kitesurferami i modelarzami. Czekamy na Twoje CV!

Spełnij swoje ambicje.

Jesteśmy firmą inżynieryjną, która wydaje znaczną część naszego budżetu na badania i rozwój. Każdego roku wykonujemy dziesiątki projektów dla największych producentów, więc gdy się znudzisz, znajdziemy dla Ciebie nowe wyzwanie.

Etisoft Smart Solutions to firma oparta na wartościach i o silnej kulturze. Jesteśmy ludźmi z pasją, tworzącymi zwycięskie zespoły z naszymi klientami. Naszą ambicją jest wspieranie waszego rozwoju osobistego, a tym samym rozwoju całej organizacji.

Dobre miejsce do pracy.

Dołącz do zespołu utalentowanych kolegów. Nie jesteśmy cudotwórcami, ale mierzymy wyżej i bardziej się staramy – w naszych dostawach, naszych procesach i relacjach z klientami.

Staniesz się częścią kultury z miejscem na niezależne myślenie i indywidualną odpowiedzialność, opartą na zasadach otwartości, zaufania, uczciwości i szacunku.

Oferujemy ambitne projekty automatyki i IT dla Przemysłu 4.0. Pomożesz w dostarczaniu skutecznych, wysokiej jakości rozwiązań i usług, które zmieniają sposób prowadzenia działalności przez naszych klientów, zarówno prywatnych, jak i publicznych. A przy okazji będziemy Cię zachęcać do wpływania na własny rozwój kariery.

Rozpocznij swoją karierę z nami.

Uderzającą rzeczą w Etisoft Smart Solutions jest szeroka oferta produktowa. Zatrudniamy ludzi z pasją i umiejętnościami niemal każdego rodzaju, aby pomagać naszym klientom w przekształcaniu ich działalności poprzez cyfrowe rozwiązania i usługi: inżynierów elektroników, inżynierów automatyków, mechaników, robotyki, programistów i architektów, specjalistów operacyjnych, kierowników projektów, konsultantów biznesowych i nie tylko. .

Zapraszamy!

Szybka aplikacja