Rozwiązania

MES - systemy zarządzania realizacją produkcji.

EtiSZOP to nowoczesny system wspierający bieżące zarządzanie produkcją klasy MES. Integrujemy go z systemami ERP u naszych klientów oraz zapewniamy komunikację z innymi naszymi aplikacjami. Jest platformą koordynującą procesy produkcyjne oraz służy do komunikacji z innymi systemami i sprzętem. Wykorzystuje technologię sieci Web i bazodanowy silnik Microsoft SQL Server.

EtiSZOP był rozwijany z każdym wdrożonym przez nas rozwiązaniem automatyzacji, dzięki czemu możemy już teraz zaoferować dojrzałe oprogramowanie do organizacji procesów w zakładzie produkcyjnym lub nowoczesnym magazynie. Ilekroć myślisz o zarządzaniu zaopatrzeniem linii produkcyjnej, kontroli jakości, systemach wizyjnych maszyn, etykietowaniu, automatyzacji procesów, wyświetlaczach synoptycznych lub intralogistyce AGV – w ramach EtiSZOP mamy odpowiedni moduł oprogramowania.

I wreszcie – posiadanie wszystkich danych w jednej, spójnej bazie danych daje potężną moc do eksploracji danych i tworzenia „BI produkcyjnego”, które pokochają profesjonaliści Lean.

Korzyści biznesowe:

Wykonanie planu produkcji pod kontrolą.

Podziel plan produkcji na szczegóły, zaplanuj i zaaranżuj wszystkie zadania potrzebne do ukończenia zleceń produkcyjnych

Zaprezentuj status zleceń.

To ma znaczenie, kiedy Twoi pracownicy zobaczą szczegółowy stan procesu na tablicach synoptycznych. Dzięki temu wcześnie identyfikowane są problemy, w odpowiednim czasie podejmowane są działania prewencyjne, unika się ryzyk i odpowiednio wdrażane są zmiany.

Niech oprogramowanie i maszyny rozmawiają ze sobą.

MES to naturalna platforma integracyjna, gdzie procesy, dane, czujniki, efektory, maszyny współpracują ze sobą i wymieniają informacje.

Wystandaryzowane i dostępne dane produkcyjne.

W Twoim zakładzie wdrożono setki rozwiązań. A co by było, gdyby wszystkie dane, które są wytwarzane i wykorzystywane przez te rozwiązania, będą dostępne w jednym miejscu? Pomyśl o sile danych, które już masz.

Krok przed konkurencją.

Elastyczne licencjonowanie.

Systemy MES są często częścią systemów ERP. Ponieważ w ERP zwykle istnieją osobiste wzorce licencjonowania, podnosi to całkowity koszt systemu, ponieważ masz setki pracowników i maszyn. Działamy inaczej - nasz MES jest licencjonowany przez moduł z nieograniczoną liczbą użytkowników. Możemy również zmodyfikować podejście, jeśli masz nietypową sytuację.

Przemyślany interfejs.

Nasz system został opracowany w środowisku zakładu produkcyjnego. Rozumiemy ergonomię, specyficzne wymagania i wzorce pracy w świecie produkcji.

Jeden system do zarządzania wszystkimi urządzeniami.

Nasz MES od początku swojego istnienia jest dedykowany do pracy z różnymi systemami i sprzętem. Spójny model danych i interfejs sprawiają, że integracja jest bezproblemowa i łatwa do przyswojenia przez pracowników.

Pełna kontrola nad oprogramowaniem.

Jesteśmy producentem naszego oprogramowania. Dzięki ustandaryzowanej architekturze opartej na ekosystemie Microsoft możemy dowolnie i łatwo modyfikować rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie. Nasi pracownicy opowiedzą, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twoją firmę.