O nas

Firma inżynieryjna dla Przemysłu 4.0.

Etisoft Smart Solutions (ESS) to firma inżynieryjna, skupiająca się na rozwiązaniach i usługach dla przemysłu oraz logistyki. Najczęściej występujemy w roli integratora, choć jesteśmy także producentem pojazdów autonomicznych typu AGV i AMR. Robotyzacja, Internet rzeczy, uczenie maszynowe to tylko niektóre technologie, które wykorzystujemy na co dzień.

Łączymy nasz własny know-how i wieloletnie doświadczenie w przemyśle z wiedzą z zakresu IT, w szczególności programowania i konstrukcji maszyn. Wdrażamy rozwiązania wspierające czwartą rewolucję przemysłową (tzw. Przemysł 4.0) u wymagających Klientów działających w skali globalnej i lokalnej.

W siedzibie ESS, zlokalizowanej w Gliwicach, zatrudniamy dziś ponad 50 osób. Działamy od 2016 roku.

Koncentrujemy się przede wszystkim na:

ESS jest „spółką córką” dla Etisoft, wiodącej polskiej firmy produkcyjnej, wszechstronnie wspierającej fabryki w myśl idei „od etykiet do przemysłu 4.0”.

Co nas wyróżnia?

  • Wywodzimy się bezpośrednio z firmy produkcyjnej i znamy specyfikę wyzwań stojących przed menedżerami w fabrykach
  • Mamy na koncie wdrożenia poparte referencjami zarówno w obszarze automatyzacji logistyki wewnętrznej, jak i systemów wizyjnych
  • Kompetentny zespół 50 osób z doświadczeniem w realizacji wymagających projektów zgodnych z założeniami Przemysłu 4.0
  • Bezpieczeństwo biznesowe współpracy, które dajemy naszym Klientom i kontrahentom poprzez udział w grupie kapitałowej Etisoft

Chcesz dołączyć do ludzi z pasją?aplikuj!