O nas

Firma inżynieryjna, skupiającą się na rozwiązaniach dla Przemysłu 4.0.

Etisoft Smart Solutions to firma inżynieryjna, skupiająca się na rozwiązaniach i usługach dla przemysłu oraz logistyki. Łączymy nasz własny know-how, wieloletnie doświadczenie w przemyśle naszego głównego udziałowca – Etisoft oraz wiedzę z zakresu IT i infrastruktury Euvic, drugiego naszego właściciela.

Świat przemysłu zmienia się dziś szybciej, niż kiedykolwiek przedtem. Od ponad 20 lat jesteśmy blisko tej rewolucji, realizując projekty automatyzacyjne dla Etisoft krajowego lidera w produkcji rozwiązań AutoID.

W 2016 roku zdecydowaliśmy się wydzielić wewnętrzny dział rozwoju do osobnej spółki, by zintensyfikować działania R&D i wyjść z naszymi rozwiązaniami na rynek. W ten sposób formalnie powstała spółka Etisoft Smart Solutions sp. z o.o.

4 lata później mamy na koncie zrealizowanych kilkadziesiąt projektów, rozwinęliśmy know-how, wykształciliśmy ponad 40 inżynierów. Rok temu naszą wartość dostrzegli inwestorzy tacy jak Euvic – największa grupa firm IT w Polsce oraz dwóch doświadczonych w branży IT oraz rynku kapitałowym aniołów biznesu: Jacek Groyecki oraz Wojciech Apel, którzy dołączyli do ESS w charakterze zarówno udziałowców, jak i członków rady nadzorczej.

W roku 2020 rozpoczęliśmy realizację dużego projektu badawczo-rozwojowego w zakresie intralogistyki opartego o pojazdy AGV. W tym samym roku zakończyliśmy również wdrożenie projektu realizującego automatyczny transport palet u jednego z naszych klientów dostarczający w trybie 7/24 do 30 palet na godzinę na linie produkcyjną w oparciu o flotę autonomicznych pojazdów AGV.

To, czym się zajmujemy, to projektowanie, wytwarzanie i wdrażanie rozwiązań intralogistycznych (opartych o pojazdy AGV), oprogramowania klasy MES, rozwiązań automatyki i wizji maszynowej dla przemysłu (MVS – Machine Vision Systems). Wśród naszych klientów są giganci światowego przemysłu z obszaru automotive, AGD oraz żywności.