Technik mechanik.

Jako firma inżynieryjna tworzymy nowoczesne rozwiązania i usługi dla logistyki i przemysłu, w oparciu o technologie Industry 4.0. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z dziedziny automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych przy użyciu autonomicznych pojazdów mobilnych własnej konstrukcji (IntraBot Lift 550).

W ramach prowadzonych prac R&D budujemy prototypy. Przy projektach wdrożeniowych produkujemy nasze standardowe produkty lub wytwarzamy systemy zgodnie z wymaganiami Klientów.

Profesjonalnie wdrażamy innowacyjne projekty, zachowując przy tym kulturę i luźną atmosferę w pracy.

Jeśli nie lubisz się nudzić, chcesz brać udział w projektach, które służą tworzeniu czegoś zupełnie nowego. Zaaplikuj.

Właśnie szukamy osoby na stanowisko technik mechanik / montażysta!

TWOJE ZADANIA:

  • Udział w montażu prototypów maszyn i urządzeń,
  • Prace montażowe infrastruktury w zakładach i fabrykach,
  • Prace wykonawcze przy produkcji maszyn, m.in. robotów mobilnych oraz infrastruktury,
  • Prace montażowe infrastruktury w zakładach i fabrykach.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne w kierunku mechanicznym,
  • Umiejętności pracy z dokumentacją techniczną,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 2 lata),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność dokładność,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Praktycznych umiejętności posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami.

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętności z zakresu obróbki skrawaniem, spawania.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, możliwość realizacji swoich pomysłów,
  • Możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w fabrykach najbardziej renomowanych producentów na świecie,
  • Umowę o pracę, kartę MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Liczne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe, aktywnie działające teamy sportowe: rowerowy, biegowy, narciarski, wędkarski (i wciąż powstają nowe!).

Jeśli chciałbyś lepiej poznać naszą firmę, kulturę pracy i dowiedzieć się szczegółów dot. oferty – skontaktuj się z nami.

My. Etisoft Smart Solutions. Designer. Producer. Integrator. R&D Center.

W związku z podejmowanymi przez Spółkę działaniami zmierzającymi do zachowania równości szans i niedyskryminacji we wszystkich obszarach, w tym m. in. dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasadę równości szans kobiet i mężczyzn  wskazujemy, że niniejsza oferta pracy skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, stopień niepełnosprawności fizycznej, itp. oraz zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza umieszczonego obok ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy aby nie aplikować.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. oraz Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)