Rozwiązania

Poznaj nasze rozwiązania automatyzacji przemysłu i logistyki.

AGV - roboty mobilne

Zautomatyzowany system intralogistyki oparty na pojazdach AGV to inwestycja oparta na prostej kalkulacji. Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu i zacznij oszczędzać już teraz.

MVS - systemy wizyjne

Systemy wizyjne nie tylko oszczędzają koszty kontroli jakości, ale według badań naukowych mają dokładność przekraczającą 94%, podczas gdy ludzie osiągają najwyżej 70%.

MRS - systemy robotyczne

Systemy robotyczne to sposób na automatyzację aplikacji produkcyjnych przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy i kosztów produkcji oraz czasu związanego z jej procesem.

MES - zarządzanie produkcją

MES łączy wirtualny świat planowania i rzeczywisty świat zakładów produkcyjnych: maszyn, automatyki i intralogistyki. Przeczytaj, jak możemy ulepszyć Twoje procesy.

APS - automatyzacja audytów

Każdego roku w każdym zakładzie produkcyjnym przeprowadza się dziesiątki audytów. Zapoznaj się z naszą aplikacją, która automatyzuje większość uciążliwych zadań i oszczędza setki godzin czasu pracy Twoich menedżerów, jednocześnie poprawiając jakość audytów.

SMS - magazyn konsygnacyjny

Magazyn konsygnacyjny to sposób na uwolnienie ogromnej ilości gotówki zamrożonej w buforowaniu zapasów zaopatrzenia. Nasze rozwiązanie umożliwia kontrolę zapasów buforowych bezpośrednio przez dostawców, podczas gdy płacisz tylko za dostawy już wydane do produkcji.

ICS - doradztwo intralogistyczne

Naszą siłą jest rozumienie pełnego obrazu intralogistyki. Świadczymy usługi doradcze w zakresie analizy, projektowania, symulacji, kosztorysowania, zakupu oraz wdrażania zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego w duchu Przemysłu 4.0.