Transport w nietypowych warunkach.

Powtarzalne procesy logistyczne w miejscu, w którym panują niesprzyjające warunki do pracy ludzi są doskonałym przykładem, aby zastanowić się nad automatyzacją opartą o roboty mobilne. Mroźnie i chłodnie, hale z wysoką wilgotnością, zapyleniem lub ograniczoną przestrzenią to tylko niektóre z potencjalnych miejsc przeznaczenia naszego systemu.

Istnieją warunki, w których dłuższe przebywanie człowieka naraża go na utratę zdrowia: w mroźniach, chłodniach, halach o dużej wilgotności. Roboty AGV/AMR świetnie sprawdzają się jako części elastycznej linii produkcyjnej czyli w miejscach gdzie obecność człowieka jest niewskazana lub stanowi dla niego bezpośrednie zagrożenie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Roboty mobilne i infrastruktura jest dostosowana do trudnych warunków pracy.
  • System jest w pełni autonomiczny zastępując operatorów wózków widłowych.
  • System integruje się z obecnymi systemami IT Klienta.

NAJWIĘKSZE KORZYŚCI

  • Eliminuje konieczność zaopatrywania pracowników w dodatkowe wyposażenie i ciepłe posiłki przy pracy w niskich temperaturach.
  • Pozawala na zaangażowanie operatorów wózków widłowych do innych czynności w fabryce.
  • Autorskie rozwiązania ESS zapewniają gwarancję wydajnej pracy urządzeń w wymagających warunkach.
  • To zastosowanie pozwala zautomatyzować większość procesów intralogistycznych oraz optymalizować działania zakładu według aktualnych potrzeb Klienta. Wykorzystywane w systemie roboty mobilne są wyposażone w przenośniki pozwalające na automatyczny załadunek/rozładunek bezpośrednio na/z regałów buforowych.Roboty są zdolne do pracy w uciążliwych warunkach i mogą się integrować z elastycznymi liniami produkcyjnymi, gdzie dostosowanie standardowych rozwiązań jest pracochłonne i nieefektywne.

Jesteś zainteresowany systemem do automatyzacji procesów logistycznych w trudnych warunkach?

Jesteś zainteresowany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie. Nasi pracownicy opowiedzą, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twoją firmę.

Skontaktuj się

Do pobrania