Zastosowanie w inspekcji wizyjnej wydruku oznaczeń.

System ma zastosowanie w kontroli procesu oznaczeń, weryfikacji jakości wydruku przed i/lub po umieszczeniu etykiety na produkcie.

Jeśli zdarzyło Ci się, że drukarka Cię kiedyś zawiodła i niepoprawnie wydrukowała stronę kartki A4 to znasz ten rodzaj rozczarowania, gdy produkt nie spełnia oczekiwań. O ile skala wydruków i jej złożoność w zaciszu domowym jest możliwa do szybkiej kontroli i weryfikacji o tyle produkcja wielkoseryjna i masowa stawia pewne wyzwanie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Weryfikuje poprawność wydruku: czcionki, ciągu znaków (np. język), kolorów, modeli, kształtów, geometrii, wad nadruków, silnie odbijających powierzchni.
  • Porównuje z modelem referencyjnym (złotą próbką)
  • Możliwość zastosowania dopuszczalnych odchyłek od zgodności.

NAJWIĘKSZE KORZYŚCI

  • Mniejsza liczba reklamacji spowodowana błędem nadruku.
  • Większa skuteczność weryfikacji jakości w porównaniu z manualną inspekcją ludzką.
  • Oszczędność czasu pracowników produkcji i działu jakości.

System wizyjny jest w stanie pozostawić pewną swobodę, aby Klient mógł określić odchyłki od wzoru, tzn. określić poziom dopuszczalnego błędu wydruku. Jest to ważny element, ponieważ odgrywa kluczową role podczas jakościowej analizy danych.

Potrzebujesz takiego rozwiązania?

Złóż zapytanie ofertowe.

Jesteś zainteresowany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie. Nasi pracownicy opowiedzą, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twoją firmę.

Skontaktuj się