Zastosowanie w inspekcji wizyjnej położenia oznaczeń.

Oznaczenia z reguły stosuje się na ostatnim etapie procesu produkcyjnego ale nie tylko, dlatego system kontroli wizyjnej sprawdzi się w każdym miejscu gdzie chcemy zweryfikować poprawność położenia etykiety na produkcie.

Gdy mamy na myśli etykiety, często mówimy o grafikach przyklejonych na produktach AGD, artykułach codziennego użytku, czy w miejscach do których stosowania obliguje nas prawo. Etykiety umieszcza się na produktach z różnych przyczyn, w celach marketingowych, informacyjnych lub z powodu wspomnianych wyżej przepisów prawnych.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Weryfikacja rodzaju etykiety.
  • Automatyczna kontrola prawidłowego umiejscowienia etykiety na produkcie.
  • Możliwość zatrzymania produkcji po wykryciu błędu położenia oznaczeń.

NAJWIĘKSZE KORZYŚCI

  • Nienaruszony wizerunek firmy dzięki utrzymaniu jakości położenia oznaczeń.
  • Gwarancja zgodności z polityką oznaczeń własnej firmy.
  • Mniejsze zużycie materiału i pracy dzięki wczesnej reakcji na błąd produkcyjny urządzeń etykietujących.

Wizerunek firmy, który pozostaje w oczach klienta nienaruszony jest kluczowy dla utrzymywania dobrych relacji biznesowych. Profesjonalizm i wartości jakie reprezentuje firma w największym stopniu oddają produkty. W związku z tym tak istotne jest, aby przed wysyłką produktu do klienta mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Jesteś zainteresowany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie. Nasi pracownicy opowiedzą, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twoją firmę.

Skontaktuj się