Badania i rozwój.

Innowacje. Optymalizacja. Nowe produkty. The Future is now.

Szybki rozwój rynku automatyzacji procesów produkcyjnych tworzy wciąż nowe wyzwania. Opracowujemy rozwiązania, które odpowiadają na obecne i przyszłe potrzeby firm produkcyjnych i magazynowych. Z powodzeniem stworzyliśmy i wdrożyliśmy własne systemy AGV / AMR. Wciąż pracujemy nad nowymi. Przyszłość jest teraz!

01.

Systemy AGV / AMR.

Zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i wdrożyliśmy systemy do transportu palet oparte o własne roboty mobilne i autorskie oprogramowanie IntraFleet. Floty składające się z pojazdów IntraBot Lift oraz IntraBot Fork realizują misje logistyczne w dużych firmach produkcyjnych. Oba typy robotów są dostępne w ofercie Etisoft Smart Solutions.

Przejdź do naszej oferty
01.

Rozwiązanie do optymalizacji.

SAWA to Stacja Automatycznej Wymiany Akumulatorów. Każdy system oparty o pracę robotów ma to do siebie, że te, potrzebują czasu na to, aby naładować akumulatory. A gdyby nie musiały? Zaprojektowaliśmy rozwiązanie, które wymienia akumulator w robocie w sposób automatyczny, co minimalizuje przerwy w pracy robotów. Projekt zrealizowany w ramach dofinansowania UE.

01.

Urządzenia współpracujące.

Automatyczny Magazyn Palet wspiera pracę systemu intralogistycznego wykorzystującego roboty mobilne AGV / AMR. Urządzenie przechowuje puste palety a gdy pojawia się misja logistyczna automatycznie wydaje robotowi mobilnemu paletę, który zawozi ją na wskazany punkt logistyczny. W ten sposób obieg pustych palet na zakładzie jest uporządkowany.

01.

System automatycznego magazynu z robotem Picker.

Projekt realizowany na zlecenie Klienta. Jego celem jest optymalizacja procesów kompletacyjnych, sortujących i dystrybucyjnych poprzez automatyzację i relokację procesów. W efekcie, powstaje system, wykorzystujący nowy typ robota zaprojekowanego dla transportu pojemników KLT. Całość ulokowana jest w specjalnie do tego celu przygotowanej i zaprojektowanej przestrzeni magazynowej.

01.

Roboty mobilne.

Różnorodność procesów intralogistycznych występujących u Klientów motywuje nas to projektowania nowych robotów przystosowanych do transportu różnych nośników logistycznych. Dlatego rozwijamy konstrukcje robotów mogących transportować kosze i inne platformy logistyczne na kołach.

01.

Rozszerzenie funkcji.

Potrzeba wykorzystania robotów zwykle większa jest tam, gdzie warunki pracy dla ludzi są trudne. Na przykład w mroźniach. W odpowiedzi na zapytania firm z tej branży rozwiązujemy problem pracy systemu AGV / AMR w ujemnych temperaturach. Projekt „LOTIS”, finansowany jest ze środków UE.

Dowiedz się więcej

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)