Systemy AGV / AMR.

Roboty mobilne. Oprogramowanie. Kastomizacja. Zarządzanie. Efektywność.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania oparte o własne roboty mobilne klasy AGV / AMR. Jako producent, potrafimy dostosować zarówno konstrukcję robota, jak i oprogramowanie do zarządzania, do indywidualnych potrzeb Klienta. Bierzemy odpowiedzialność za wydajność systemu i zarządzanie. Podnosimy efektywność pracy w fabryce.

01.

Transport palet.

Nasz system do automatycznego transportu palet może być realizowany dzięki zastosowaniu robota IntraBot Lift lub IntraBot Fork. IntraBot Lift pozwala na przemieszczanie ładunków pomiędzy dokami, IntraBot Fork, to pojazd, który umożliwia również podnoszenie nośnika logistycznego z posadzki.

01.

Transport KLT.

Stworzyliśmy system dla magazynów o pojemności 10 000 – 30 000 jednostek logistycznych. Rozwiązanie oparte o robota typu IntraBot Picker, pozwala na automatyzację transportu pojemników KLT. Robot pobiera pojemniki z regałów i dostarcza w odpowiednie stanowiska kompletacyjne w odpowiedniej kolejności.

01.

Transport palet w ujemnych temperaturach.

Jeden ze specjalistycznych systemów, który pozwala na automatyzację transportu w ujemnych temperaturach. Przydatny w halach produkcyjnych i magazynowych działających jednocześnie jako chłodnie. System działa w oparciu o robota Intrabot Lift wyposażonego w specjalne systemy umożliwiające pracę w temperaturach ujemnych oraz automatyczną stację wymiany akumulatorów SAWA.

01.

Komponenty.

„Twarzą” systemu AGV / AMR są roboty mobilne. Równie ważne jest oprogramowanie zarówno w postaci systemu operacyjnego IBOS, jak i systemu nadrzędnego IntraFleet zarządzającego flotą robotów. Uzupełnieniem rozwiązania często jest dodatkowa infrastruktura w postaci doków, windy palet, czy Automatycznego Magazynu Palet.

Zobacz więcej
01.

Wdrożenia.

Najlepiej o samych systemach świadczą już działające rozwiązania. Poznaj przykładowe implementacje systemów intralogistycznych opartych o roboty mobilne. Prezentujemy twa projekty. Flota robotów wdrożona w firmie produkcyjnej w Pabianicach oraz system z jednym robotem funkcjonujący w Gliwicach.

Zobacz więcej

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)