LOTIS i HEPIS – projekty współfinansowane ze środków UE.

 

Etisoft Smart Solutions sp. z o.o. realizuje projekt badawczy, którego celem jest stworzenie systemu intralogistycznego do obsługi chłodni wielkopowierzchniowych, działający w oparciu o roboty mobilne charakteryzujące się niską zewnętrzną emisją ciepła (system LOTIS – Low Temperature Intralogistics System).

Nowy produkt, dedykowany do zastosowań w chłodniach i mroźniach przemysłowych, będzie efektem prac badawczo – rozwojowych i stanowić będzie nowość zarówno w ofercie spółki, jak i nowość na rynku.

Całkowita wartość projektu: 5 337 529,87 ZŁ

Dofinansowanie z funduszy UE: 3 243 441,74 ZŁ

 

Etisoft Smart Solutions sp. z o.o. realizuje projekt badawczy, którego celem jest opracowanie wysokowydajnego systemu intralogistycznego bazującego na rodzinie mobilnych robotów transportowych typu AMR (system HEPIS). Projekt realizowany jest w okresie od 1 stycznia 2020 do 31 marca 2022.

Poza wdrożeniem innowacyjnego systemu magazynowego pozwalającego zwiększyć wydajność procesów logistycznych nawet do 92%, planowane efekty projektu obejmą również m.in. rozbudowę własnego działu badawczo-rozwojowego, wejście na nowe rynki zbytu oraz wzmocnienie więzi Beneficjenta ze śląskim światem nauki.

Całkowita wartość projektu: 6 864 337,59 ZŁ

Dofinansowanie z funduszy UE: 4 143 961,14 ZŁ