Usługi.

Projektowanie. Symulacje. Finansowanie. Gwarancja i serwis.

Pomagamy w projektowaniu rozwiązań podnoszących efektywność procesów. Specjalizujemy się w logistyce wewnętrznej, kontroli jakości i automatyzacji magazynów.

01.

Projektowanie i symulacje.

Dobry projekt to co najmniej połowa sukcesu implementacji systemu intralogistycznego. Każde wdrożenie ESS poprzedzają m.in. dokładna inwentaryzacja składowych i parametrów procesu, prace koncepcyjne zespołu inżynierów oraz symulacje przygotowane w specjalistycznym oprogramowaniu. Oferujemy także wsparcie w przygotowaniu się do automatyzacji intralogistyki w postaci osobnej usługi projektowania i symulacji.

Zobacz więcej
01.

Wdrożenie i integracja.

Część wdrożeniowa poprzedzona jest odbiorami FAT (Factory Acceptance Test). Samo wdrożenie opiera się na transporcie i przygotowaniu systemu do pracy w fabryce lub magazynie Klienta. Ważnym elementem jest tu także integracja z istniejącymi systemami IT Klienta. Prace w lokalizacji Klienta kończą odbiory SAT (Site Acceptance Tests).

Zobacz więcej
01.

Finansowanie.

Automatyzacja procesów produkcyjnych czy logistycznych to często znaczna inwestycja. Wychodzimy naprzeciw Klientom oferując kilka modeli rozliczeń. Możliwe jest finansowanie projektów za pomocą jednorazowej inwestycji, wynajmu, a także współpraca z firmą leasingową. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi firmami doradczymi pomagamy też pozyskać dofinansowania na robotyzację, czy też uzyskać ulgi podatkowe.

Zobacz więcej
01.

Gwarancja i serwis.

Tuż po wdrożeniu rozpoczyna się okres gwarancji. Domyślnie jest to 24 miesięcy. W tym czasie zespół inżynierów i techników nadzoruje system i wprowadza niezbędne zmiany bez opłat. Do dyspozycji Klienta oddajemy narzędzie do zgłaszania uwag online, linię hotline oraz konsultacje naszych inżynierów. Raz w kwartale przeprowadzamy wizytę serwisową.

Zobacz więcej

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)