Etisoft Smart Solutions.

Projektant. Producent. Integrator. Centrum B&R.

Jesteśmy firmą inżynieryjną, działającą dla Przemysłu 4.0. Projektujemy rozwiązania w obszarze kontroli jakości i logistyki wewnętrznej. Sami produkujemy roboty mobilne AGV/AMR. Jesteśmy integratorem na rynku systemów AGV/AMR oraz systemów wizyjnych.

01.

O nas.

Etisoft Smart Solutions projektuje, produkuje i wdraża rozwiązania Przemysłu 4.0. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych, w szczególności:

– automatyzacji procesów intralogistycznych z wykorzystaniem wózków samojezdnych (AGV) i robotów mobilnych AMR

– kontroli jakości oparta o rozwiązania wizji maszynowej

Zgromadzone kompetencje i doświadczenie projektowo-wdrożeniowe pozwala także na realizację usług doradczych. Dzięki temu jesteśmy dla naszych Klientów Partnerem, który pomaga przejść przez cały proces: od pomysłu, koncepcji działania do finalnego wdrożenia i utrzymania systemu.

01.

The future is now.

Przyświeca nam idea „Przyszłość jest teraz”. Inspirowani trendami, projektujemy, produkujemy i wdrażamy oparte o własne pojazdy autonomiczne AGV/AMR oraz oprogramowanie służące do zarządzania systemem i robotami. Stworzyliśmy centrum B&R, w którym pracujemy nad nowymi produktami i rozwijamy obecne. W ten sposób odpowiadamy na obecne i przyszłe potrzeby rynku. Nasze rozwiązania zyskują uznanie Klientów i ekspertów branżowych.

01.

Zespół.

ESS to zespół ponad 40 wysokiej klasy specjalistów, głównie inżynierów, zarządzanych przez doświadczonych menedżerów, których kluczowe kompetencje to:

  • Tworzenie oprogramowania: systemy operacyjne robotów mobilnych, systemy do zarządzania flotą robotów, systemy wspierające zarządzanie produkcją 
  • Automatyka i robotyka: projektowanie, konstruowanie i budowa maszyn oraz robotów mobilnych wykorzystywanych w produkcji
  • Produkcja: realizacja zleceń produkcji systemów AGV/AMR składających się z robotów mobilnych, zestandaryzowanego oprogramowania oraz urządzeń dodatkowych niezbędnych do pracy systemu
01.

Grupa kapitałowa Etisoft.

Etisoft Smart Solutions (ESS) jest częścią stabilnej grupy kapitałowej Etisoft, działającej na rynku od 1993 roku. Zgodnie z hasłem „od etykiet do Przemysłu 4.0”, w skład grupy wchodzą przedsiębiorstwa wspierające firmy produkcyjne w obszarach związanych z systemami etykiet i oznaczeń RFiD,  urządzeniami wykorzystywanymi do druku, czy rozwiązaniami w obszarze automatyzacji. ESS jest podmiotem odpowiedzialnym w grupie za automatyzację intralogistyki i kontroli jakości.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)