Etisoft Smart Solutions.

Projektant. Producent. Integrator. Centrum B&R.

Jesteśmy firmą inżynieryjną, działającą dla Przemysłu 4.0. Projektujemy rozwiązania w obszarze kontroli jakości i logistyki wewnętrznej. Sami produkujemy roboty mobilne AGV / AMR. Jesteśmy integratorem na rynku systemów AGV / AMR oraz systemów wizyjnych.

01.

O nas.

Etisoft Smart Solutions projektuje, produkuje i wdraża rozwiązania Przemysłu 4.0. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych, w szczególności:

– automatyzacji procesów intralogistycznych z wykorzystaniem wózków samojezdnych (AGV) i robotów mobilnych AMR

– kontroli jakości oparta o rozwiązania wizji maszynowej

Zgromadzone kompetencje i doświadczenie projektowo-wdrożeniowe pozwala także na realizację usług doradczych. Dzięki temu jesteśmy dla naszych Klientów Partnerem, który pomaga przejść przez cały proces: od pomysłu, koncepcji działania do finalnego wdrożenia i utrzymania systemu.

01.

The future is now.

Przyświeca nam idea „Przyszłość jest teraz”. Inspirowani trendami, projektujemy, produkujemy i wdrażamy oparte o własne pojazdy autonomiczne AGV / AMR oraz oprogramowanie służące do zarządzania systemem i robotami. Stworzyliśmy centrum B&R, w którym pracujemy nad nowymi produktami i rozwijamy obecne. W ten sposób odpowiadamy na obecne i przyszłe potrzeby rynku. Nasze rozwiązania zyskują uznanie Klientów i ekspertów branżowych.

01.

Zespół.

ESS to zespół ponad 40 wysokiej klasy specjalistów, głównie inżynierów, zarządzanych przez doświadczonych menedżerów, których kluczowe kompetencje to:

  • Tworzenie oprogramowania: systemy operacyjne robotów mobilnych, systemy do zarządzania flotą robotów, systemy wspierające zarządzanie produkcją 
  • Automatyka i robotyka: projektowanie, konstruowanie i budowa maszyn oraz robotów mobilnych wykorzystywanych w produkcji
  • Produkcja: realizacja zleceń produkcji systemów AGV / AMR składających się z robotów mobilnych, zestandaryzowanego oprogramowania oraz urządzeń dodatkowych niezbędnych do pracy systemu
01.

Udziałowcy.

Głównymi udziałowcami ESS są firmy Etisoft oraz Euvic – duże grupy kapitałowe działające od wielu lat na polskich i światowych rynkach, na co dzień współuczestniczące w realizacji naszych projektów zarówno w wymiarze merytorycznym, jak i finansowym. Zwiększa to bezpieczeństwo realizowanych przedsięwzięć jak i pozwala budować synergię działań opartą o kompetencje oraz zaufanie.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)