Połączenie Etisoft Smart Solutions i Intmat Structures

Komunikat zarządów spółek Etisoft Smart Solutions i Intmat Structures.

Połączenie Etisoft Smart Solutions i Intmat Structures.

Zarządy spółek Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. w Gliwicach oraz Intmat Structures Sp. z o.o. w Gliwicach informują, że podjęły decyzję o przeprowadzeniu procedury łączenia spółek przez przeniesienie całego majątku spółki Intmat Structures Sp. z o.o. w Gliwicach, jako spółki przejmowanej na spółkę Etisoft Smart Solutions Sp. z o.o. w Gliwicach, jako spółkę przejmującą. Połączenie zostanie przeprowadzone w trybie art. 516 § 6 Kodeksu spółek handlowych regulującego uproszczoną procedurę łączenia spółek, gdyż spółka przejmująca jest właścicielem 100% udziałów  spółki przejmowanej.

Zgodnie z art. 500 §21 Kodeksu spółek handlowych niniejszym plan połączenia spółek zostaje podany do publicznej wiadomości  przez zamieszczenie go na stronach internetowych łączących się spółek, tj. www.ess.etisoft.pl oraz www.intmat-structures.pl. Po upływie terminów wymaganych przepisami prawa podjęte zostaną dalsze czynności mające na celu sfinalizowania połączenia.

Etisoft Smart Solutions, założony w 2016 roku, zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażanie rozwiązań intralogistycznych opartych o pojazdy AGV, oprogramowania klasy MES, rozwiązań automatyki i wizji maszynowej dla przemysłu (MVS – Machine Vision Systems). Wśród klientów spółki są giganci światowego przemysłu z obszaru automotive, AGD oraz żywności.

Intmat Structures na początku swojej działalności oferowało kompleksowe usługi doradcze z zakresu inteligentnych materiałów dla sektorów lotnictwa, kosmonautyki, wojskowości oraz szkolnictwa. W 2017 roku Intmat Structures rozpoczęła współpracę z Etisoft Smart Solutions – spółka otworzyła się skutecznie na sektor automatyzacji i robotyzacji hal produkcyjnych.

Zobacz:  Plan połączenia (PDF).

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)