Wdrożenia.

Nasze systemy intralogistyczne oparte o roboty klasy AGV przeznaczone są do transportu komponentów i wyrobów gotowych przy użyciu palet oraz koszy logistycznych. Od samego początku skupialiśmy się nie tylko  na produkcji samych pojazdów ale i uwzględnienie wszystkich procesów w środowisku w którym wdrażamy nasze projekty aby jak najlepiej współgrały one z miejscem pracy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i projektujemy go aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla naszych współpracowników, poniżej kilka przykładów wdrożeń pojazdów AGV.

01.

Etisoft.

Celem projektu było zoptymalizowanie i automatyzacja procesów logistycznych wewnątrzzakładowych oraz odciążenie pracowników podczas czasochłonnych i rutynowych czynności. Dużym wyzwaniem z jakim zderzali się nasi inżynierowie przy realizacji tego projektu była ograniczona przestrzeń między stanowiskami produkcyjnymi oraz zatłoczone ścieżki transportowe.

01.

Lumileds Poland.

Głównym celem projektu była automatyzacja procesów dostawy komponentów na linie produkcyjną oraz gotowych wyrobów do strefy wysyłki z przepustowością do 30 palet na godzinę. Warunkiem projektu było zachowanie wymogów bezpieczeństwa ludzi i innych pojazdów. Na bazie skanów 3D hali produkcyjnej oraz narzuconych nam przez Klienta wymogów, nasi inżynierowie przygotowali projekt docelowego modelu procesu. Po uzgodnieniu specyfikacji i założeń projektu z Klientem przygotowaliśmy zaawansowany model numeryczny w środowisku FlexSim.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)