Wdrożenia.

Systemy wizyjne to rozwiązania stworzone na potrzeby klienta przeprowadzające kontrole jakości na linii produkcyjne lub magazynie. Systemy te pozwalają sprawdzić jakość tworzonych produktów jak i ich kompletność precyzyjnie, szybko, powtarzalnie i dokładnie mierząc wszystkie odchylenia. Wzrok kamery i  zintegrowany z nią system pracuje bez przerwy eliminując błędy wynikające z czynnika ludzkiego zapewniając powtarzalne odczyty dla całej partii produkcyjnej. Poniżej kilka przykładów wdrożenia systemów wizyjnych i wynikające z nich bezpośrednie korzyści.

01.

Lumileds Poland - ułożenie w blistrach.

Kiedy niepoprawne ułożenie produktu w opakowaniu skutkuje wgnieceniem przebiciem wytłoczki czy w ostateczności zniszczeniem wyrobu wizyjny system kontroli staje się niezbędny.

01.

Etisoft - weryfikacja etykiet.

Stworzony na potrzeby Etisoftu system pomiaru produkcyjnych etykiet pozwala na ciągłą inspekcje produkcji, dodatkowo weryfikuje zgodność produktu z dokumentacją techniczną i jakościową.

01.

Lumileds Poland - poprawność pakowania.

Celem wdrożenia była weryfikacja poprawności pakowania i kompletacji opakowań jednostkowych w pakiety. System inspekcji wizyjnej który został tu wykorzystany skupia się na sprawdzaniu poprawności opakowań jednostkowych trafiających do opakowań zbiorczych uwzględniając:

  • Wymaganą liczbę.
  • Wymaganą pozycję.
  • Wymaganą jakość opakowania (brak widocznych deformacji, zagięć, wgnieceń i innych defektów).
  • Zgodność z wymaganiem odbiorców.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)