Zastosowania.

Prezentujemy sprawdzone systemy wizyjne oparte na światowej myśli technicznej, które gwarantują osiąganie kluczowych wskaźników rozwoju firmy. Rozwiązania proponowane naszym Klientom dają atrakcyjną możliwość transformacji przemysłowej i czerpania z nich olbrzymich korzyści finansowych oraz wizerunkowych. W myśl, że to Klient najlepiej zna swoje potrzeby, a my dzięki doświadczeniu właściwie je rozpoznajemy – szyjemy na miarę rozwiązania z sprawdzonych produktów.

01.

Kontrola i weryfikacja montażu i połączeń.

Nasz system sprawdza, czy złącze jest prawidłowo podłączone oraz czy jest odpowiedniego typu. Potrafimy weryfikować połączenie różnych materiałów, nawet przy zastosowaniu gumy – która z natury nie jest powtarzalna pod względem kształtu i sprawia, że tego typu projekty są wyzwaniem, a my sobie z nimi radzimy.

01.

Inspekcja poprawności pakowania.

Umieszczenie opakowania produktu w pudełku wysyłkowym jest jednym z ostatnich etapów procesu produkcyjnego, pozostając niezwykle istotnym z punktu widzenia wizerunku firmy. System wizyjny zintegrowany z linia pakującą przy użyciu kamer oraz oprogramowania diagnostycznego analizuje ułożenie obiektów w opakowaniach i automatycznie zatrzymuje linie produkcyjną w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

01.

Inspekcja wizyjna wydruku.

Nasz system wykrywa wszelkie odchylenia od modelu referencyjnego lub złotej próbki. Wiele stylistyk, modeli, różne kształty i geometrie, między innymi silnie odbijająca powierzchnia. Co więcej stacja nie potrzebuje systemu bazowania ani centrowania. Nasze systemy wykrywają pozycję elementu i dopasowują się do produktu, dzięki czemu są bardzo elastyczne.

01.

Weryfikacja położenia i oznaczeń produktu.

Etykiety umieszcza się na produktach z różnych przyczyn funkcjonalnych, w celach: marketingowych, informacyjnych lub z powodu przepisów prawnych. Właściwie dobrany system wizyjny zweryfikuje np. rodzaj etykiety i prawidłowe umiejscowienie etykiety na produkcie.

01.

Weryfikacja na zgodność ze specyfikacją/zamówieniem.

Rosnąca różnorodność produktów i konfiguracji modeli sprawia, że coraz trudniejsza jest ręczna weryfikacja, zapamiętywanie przez operatora, czy właściwe elementy znajdują się we właściwym miejscu. Jeśli produkujemy to, co powinniśmy wytwarzać. Nasz system automatycznie sprawdza produkt (obecność i rodzaj określonych komponentów) pod kątem specyfikacji lub zamówienia.

01.

Inspekcja jakości produktów.

System wizyjny przeznaczony do kontroli jakości kontroluje szeroką gammę produktów od wyrobów odlewniczych do jakości nadruków i oznakowani produktów. Systemy pozwalają na kompleksowy nadzór jakościowy całych partii eliminując wszystkie jednostkowe deformacje, błędy, braki powstałe na skutek kiepskiej jakości surowców, braków półproduktów lub prostych uszkodzeń mechanicznych.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)