Finansowanie.

Oferta. Warianty. Wygoda. CAPEX/OPEX.

System AGV / AMR to często niemała inwestycja. W zależności od preferencji związanych z wydatkami możemy zaproponować różne modele rozliczeń, począwszy od płatności jednorazowych i transze w modelu inwestycyjnym, po rozliczenia w modelu abonamentowym.

01.

Inwestycja jednorazowa i transze.

Model inwestycji to najczęściej stosowany przez nas sposób rozliczeń z Klientami. Zwykle rozliczamy się w trzech transzach – zaliczka, odbiory FAT, odbiór SAT. W mniejszych projektach stosujemy też model płatności jednorazowej.

01.

Wynajem.

Model rozliczenia, w którym, przy wsparciu firmy leasingowej Klient, zamiast wyższego, jednorazowego wydatku, ponosi niższe koszty miesięczne. Wartość kontraktu może być rozłożona na równe płatności, uzupełnione o opłatę początkową oraz opłatę końcową związaną w wykupem systemu. Opłaty rozłożone są najczęściej na okres 3 lub 5 lat.

01.

Dofinansowanie.

Monitorujemy pojawiające się możliwości skorzystania z ulg podatkowych oraz szanse na pozyskanie dofinansowania na projekty automatyzacji. Współpracujemy z firmami doradczymi, które można zaangażować jako Partnera w projekcie pomagającego skorzystać z odpowiedniego dofinansowania lub ulgi podatkowej.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)