Projektowanie i symulacje.

Inwentaryzacja. Koncepcje. Symulacja. Rekomendacje.

Proces projektowania zaczyna się w fabryce lub magazynie Klienta. Analizujemy proces, jego parametry wydajnościowe oraz miejscowe uwarunkowania. W fazie koncepcyjnej tworzymy warianty rozwiązań i testujemy w środowiskach software’owych odwzorowujących warunki fabryki. Na tej podstawie przedstawiamy rekomendacje dotyczące pracy systemu AGV/AMR oraz niezbędnych do przeprowadzenia zmian w fabryce.

01.

Analizy/BI.

Dowolny, dobrze działający system – wizyjny, intralogistyczny, czy każdy inny służący optymalizacji czy automatyzacji powstaje na podstawie odpowiednich danych. Zbieramy kluczowe fakty i liczby, przetwarzamy je, i dzięki odpowiednim narzędziom informatycznym oraz własnemu doświadczeniu, zamieniamy na koncepcje i rozwiązania.

01.

Symulacje.

Wizualizacja zautomatyzowanego procesu to świetne narzędzie prezentacji rozwiązania, zarówno dla Klienta, jak i dostawcy rozwiązania. W wybranych projektach, przygotowujemy wirtualne środowisko, w którym obrazujemy koncepcję projektu. Dzięki temu, można, jeszcze przed wdrożeniem systemu zobaczyć jego działanie i zweryfikować wydajność.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)