Wdrożenie i integracja.

Dostawa robotów. Mapowanie. Testowanie. Integracja.

Wcześniej przygotowany system wraz robotami i ew. elementami infrastruktury dostarczany jest do fabryki lub magazynu Klienta. Tu odbywa się mapowanie, wdrożenie i integracja z systemami. Zespół inżynierów oddelegowanych do wdrożenia implementuje i testuje system do finalnego odbioru SAT (Site Acceptance Tests).

01.

Wdrożenie.

Wdrożenie systemu AGV/AMR to szereg zadań realizowanych w fabryce Klienta, rozłożonych zwykle na kilka dni. Zespół wdrożeniowy m.in. dostarcza i rozładowuje sprzęt, instaluje ładowarki i łączy system z siecią zakładową. Następnie, odbywa się mapowanie trasy i punktów logistycznych, konfiguracja tras oraz robota. Potem można już realizować misje próbne, które po włączeniu w zakładowe procesy, realizują procesy transportowe Klienta.

01.

Integracja z innymi systemami.

Praca robotów AGV/AMR często połączona jest z innymi procesami na poziomie systemowym. Pracownicy zakładu, przyzwyczajeni do pracy z oprogramowaniem klasy ERP, MES czy WMS, chcą mieć możliwość wyzwalania misji robotów z poziomu już działającego systemu. Jest to możliwe dzięki integracji Intrafleet z oprogramowaniem zakładowym. Dzięki temu, praca robotów może być nadzorowana, zarządzana i monitorowana za pomocą już istniejących systemów.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)