Etisoft Smart Solutions w nowej siedzibie!

Przenosimy siedzibę do nowoczesnego biura w stronę galaktyki! Szukaj nas na Jowisza 4A w Gliwicach.

Etisoft Smart Solutions to firma nowoczesnych technologii, która jest jednocześnie projektantem, producentem oraz integratorem rozwiązań z zakresu automatyzacji przemysłu. Posiada także potężne centrum B+R rozwijane przez dziesiątki zdolnych inżynierów.

Od dzisiaj znajduje się w świeżo ukończonym budynku na ul. Jowisza 4A w Gliwicach.

W tym miejscu powstają nowe koncepcje robotów mobilnych dla zakładów produkcyjnych i wielkopowierzchniowych magazynów, które codziennie realizują tysiące zleceń i potrzebują wsparcia autonomicznych pojazdów transportowych. Nowa siedziba nie tylko staje się kolebką polskiej myśli technicznej z zakresu robotyki mobilnej, lecz także będzie zaopatrywać przemysł w jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania z obszaru wizji maszynowej do automatycznej kontroli jakości wyrobów i procesów produkcyjnych.

Pierwsze szkolenia w sali konferencyjnej na ul. Jowisza 4A.

Algorytmy, kody, konstrukcje i projekty to nasza codzienność. Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom, które dają wrażenie podróży w czasie, gdzie przyszłość staje się teraźniejszością w myśl naszego motto #TheFutureIsNow.

Nowoczesny budynek składa się z kilkudziesięciu pomieszczeń do spotkań, szkoleń oraz pracy analitycznej. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, np. do przeprowadzania symulacji, whiteboardy oraz wygodne sofy i pufy na chwile relaksu między pracą. Jest także magazyn narzędzi i podzespołów oraz mały poligon testowy dla prototypów rozwiązań. Jednym słowem na Jowisza znajduje się wszystko co potrzebne, aby tworzyć innowacyjne koncepcje i rozwiązania w luźnej atmosferze.

Chillout między pracą.

 

Wciąż rekrutujemy na pokład do kilku z naszych zespołów, dlatego jeśli chcesz wyruszyć w ekscytującą galaktyczną podróż to sprawdź nasze ogłoszenia i zaaplikuj! – tylko pamiętaj Remove before flight, bo lecisz na Jowisza.

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Skontaktuj się z nami.

Lokalizacje.

Siedziba spółki

Szara 21, 44-100 Gliwice, Polska

Biura

Jowisza 4A, 44-117 Gliwice, Polska

Kontakt.

    Akceptuję politykę prywatności zgodną z RODO (Zaznaczenie zgody jest wymagane)